Pamaku
Centrum układów wydechowych

Ograniczenie nadmiernej ilości szkodliwych spalin produkowanych w trakcie jazdy samochodem stało się priorytetem nie tylko ekologów, ale także międzynarodowych koncernów specjalizujących się w produkcji pojazdów. Konstruktorzy zaprojektowali specjalne filtry cząstek stałych dedykowane autom z silnikiem Diesla, które skutecznie oczyszczają spaliny. W naszym sklepie internetowym znajdziesz części do najpopularniejszych modeli, a wśród nich filtr DPF do Volvo Xc60 w konkurencyjnej cenie.

strona:

Filtr DPF do Volvo Xc60 – odpowiedź na restrykcyjne normy emisji spalin

Czym tak właściwie jest filtr DPF dedykowany pojazdowi Volvo Xc60? Element układu wydechowego, a dokładniej urządzenie, jest nazywane także filtrem cząstek stałych. Jego konstrukcja nie jest skomplikowana – w obudowie o maksymalnej odporności na ekstremalne warunki, uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury umieszczono specjalny wkład ceramiczny. To właśnie druga część oczyszcza spaliny, automatycznie zmniejszając emisję szkodliwych substancji do środowiska. Filtr DPF jest umieszczany za katalizatorem utleniającym.

Filtr DPF do Volvo Xc60, jak sama nazwa wskazuje, filtruje spaliny, oczyszczając je z cząstek stałych, najczęściej sadzy, która jest produktem ubocznym spalania oleju napędowego w trakcie jazdy. Producenci wyposażyli również urządzenia w specjalne czujniki, które przesyłają do sterownika silnika odpowiednią informację o napełnieniu filtra DPF. W efekcie następuje proces wypalania zgromadzonej sadzy – najlepiej, aby odbywało się to podczas przejażdżek poza miastem.

Dlaczego warto zamówić filtr DPF Volvo Xc60 w sklepie internetowym Pamaku?

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie w Pamaku powinieneś zamówić interesujący Cię filtr DPF do Volvo Xc60? Przede wszystkim ze względu na cenę – dostępne stawki są konkurencyjne i choć są niskie, to w żaden sposób nie wpływają na jakość oferowanych produktów. Wszystkie proponowane elementy układu wydechowego posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich wysoki standard i bezpieczeństwo oraz są objęte 24-miesięczną gwarancją.

Na tym jednak nie koniec! W sklepie internetowym Pamaku gwarantujemy natychmiastową dostawę. Dzięki własnym magazynom i bezpośredniemu dostępowi do renomowanych producentów możemy zagwarantować dostarczenie zamówionego produktu pod wskazany adres w ciągu nawet 24h, i to na terenie aż 40 państw europejskich. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nieustannie pozostajemy do Twojej dyspozycji – zespół Pamaku z chęcią pomoże w wyborze właściwego filtra DPF lub innego elementu układu wydechowego.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!