Pamaku
Centrum układów wydechowych
Chevrolet Matiz 0.8 to samochód, którego posiadacze zdecydowanie nie narzekają na komfort jazdy nawet po upływie dłuższego czasu od jego nabycia. Z czasem jednak mogą pojawić się w jego działaniu pierwsze zgrzyty, co jest akurat zupełnie normalnym zjawiskiem, ponieważ dotyczy ono wszystkich pojazdów. Często przyczyną spadków osiągów mocy silnika, wystąpienia jego drgań czy zwiększenia poziomu hałasu przy wydostawaniu się przez rurę wydechową spalin są natomiast awarie poszczególnych elementów układu wydechowego. W takiej sytuacji polecamy wszystkim posiadaczom Chevroleta Matiza 0.8 skorzystać z oferty Pamaku w celu nabycia nowych części, których jakość zdecydowanie nie odbiega od tej, którą charakteryzowały się dotychczas wykorzystywane komponenty. Proponowane przez nas tłumiki środkowe, końcowe, rury kolektorowe, a także gotowe zestawy elementów wydechu zdołają natychmiast po ich zamontowaniu rozwiązać problemy z działaniem Twojego Chevroleta Matiza 0.8, pozwalając ponownie cieszyć się z każdego kolejnego pobytu za jego kierownicą.
strona:

Układy wydechowe pojazdów poruszających się po polskich drogach są narażone na wiele wyzwań i dotyczy to także systemów samochodu Chevrolet - Matiz - 0.8. Jeśli w związku z intensywną eksploatacją, awarią, czy też zwykłym „wysłużeniem” się elementów potrzebna będzie wymiana, wybierz tłumiki ze sklepu PAMAKU. Oferujemy niezbędne części do naprawy pojazdu, które dostarczymy w ekspresowym tempie - nawet w jeden dzień roboczy. Skorzystaj z atrakcyjnych cen produktów oraz 2-letniej gwarancji udzielanej na każdy z nich.

Specyfikacja tłumików do Chevroleta Matiza

Lista atutów produktów dostępnych w katalogach jest długa. O każdym ze 100 tys. akcesoriów można powiedzieć wiele dobrego. W przypadku tłumików do auta Chevrolet - Matiz - 0.8 warto docenić np. wykorzystane materiały. Zamienniki powstają z najlepszej stali Thyssen Krupp. Do tego posiadają podwójny płaszcz blachy aluminiowanej dwustronnie, co nadaje im właściwości antykorozyjnych. Poza tym producent wykorzystał oryginalną dokumentację techniczną koncernu samochodowego, dlatego części posiadają identyczną konstrukcję oraz gabaryty, co fabryczne części. Ukoronowanie procesu produkcyjnego stanowią niezbędne certyfikaty, jakimi mogą pochwalić się tłumiki do Chevroleta - Matiza - 0.8. Zamówisz u nas tłumik końcowy, środkowy oraz rurę kolektorową w zestawie lub jako pojedyncze produkty.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!