Pamaku
Centrum układów wydechowych
Wysoka jakość wykonania, niezawodna konstrukcja, kompatybilność z modelem i wersją silnikową. Właśnie tego możesz oczekiwać od naszych elementów układu wydechowego w tej kategorii. Czeka tutaj na Ciebie spory wybór tłumików do Audi 80 1.6 - modelu, który jeszcze ćwierć wieku temu robił furorę na rynku motoryzacyjnym. Teraz jest to już w dużej mierze historia, a sam pojazd z pewnością ma problemy z prawidłowym funkcjonowaniem. Nic dziwnego, wiek robi swoje. Dzieje się tak między innymi ze wspomnianymi już tłumikami, które uległy awarii, pojawiła się na nich korozja, czy ubytki. W każdej z tych sytuacji przyda się wymiana na nowy element. Zrobisz to z naszą pomocą! W tej kategorii czekają na Ciebie tłumiki, które spełnią Twoje wszelkie oczekiwania. Oferujemy sprawdzone elementy, takie jak rury kolektorowe, wykonane z trwałych materiałów, dopasowane do wersji pojazdu, łatwe w montażu!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!