Pamaku
Centrum układów wydechowych
Audi A8 to elegancki samochód osobowy, którego produkcję rozpoczęto już w 1994 roku. Od kilku lat mamy do czynienia z czwartą generacją pojazdów z tej serii. Niezależnie od tego, który dokładnie rodzaj pojazdu z tej serii jest w Twoim posiadaniu, znajdziesz tutaj elementy układu wydechowego dopasowane zarówno do starszych, jak i nowszych samochodów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tłumików do Audi A8. Stawiamy na najwyższą jakość wykonania oraz satysfakcję naszych klientów, dlatego tłumiki - Audi - A8 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie pasować do układów w wybranych pojazdach. Przed zakupem warto jednak zapoznać się ze specyfikacją wybranego elementu. Oferujemy zarówno tłumiki, jak i rury kolektorowe (nie wszystkie będą pasować do samochodów o różnych rodzajach nadwozia czy roku produkcji). Ich cechą wspólną jest jednak 2-letni okres gwarancyjny oraz dostępność od ręki. Serdecznie zapraszamy do współpracy i składania zamówień, a w razie pytań - do kontaktu.

Nie znaleziono produktu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!