Pamaku
Centrum układów wydechowych

Układ wydechowy musi mierzyć się z trudnymi warunkami pracy. Podczas eksploatacji czekają na niego wilgoć, wysokie temperatury czy też zanieczyszczenia. Często problemem są poza tym niskiej jakości drogi. Części oferowane w PAMAKU zostały przygotowane na takie wyzwania. Wykorzystana w procesie produkcyjnym wysokiej jakości, niemiecka stal cechuje się znaczną wytrzymałością i zapewnia sporą żywotność produktów. Warto wybrać nasze tłumiki do samochodu Citroen - C2 - 1.4, gdyż posiadają 2-letnią gwarancję.

strona:

Zamienniki w klasie oryginalnych części

Klientom oferujemy zamienniki, ale o jakości nieustępującej fabrycznym częściom. Konstrukcja produktów pozostaje w pełni tożsama, bo tworzona na podstawie tej samej dokumentacji technicznej koncernów samochodowych. Mowa zarówno o gabarytach, jak i wadze elementów. Współpracujemy z firmami gwarantującymi odpowiedni standard ich wykonania. Dotyczy to również kwestii materiałów. Wykorzystują bowiem metal z certyfikatem RW TUV. Blacha jest specjalnie zabezpieczona przed korozją. Ze swojej strony dokładamy wysyłkę nawet w 24 godziny od złożenia zamówienia. Możesz zamówić tlumiki Citroen - C2 - 1.4 do 40 krajów w Europie, razem z uniwersalnym zestawem montażowym.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!