Pamaku
Centrum układów wydechowych

Popularny SUV Citroen - C-Crosser - 2.2 HDi radzi sobie z jazdą po trudnym terenie, ale jemu także przytrafiają się awarie układu wydechowego. Aby usunąć je skutecznie, ale w niskich kosztach, zamów tłumiki z naszego katalogu. Zamienniki zapewniają redukcję hałasu oraz emisji zanieczyszczeń na poziomie fabrycznych elementów. Cechują się równie imponującą wytrzymałością i żywotnością. Na każdy produkt otrzymasz 2 lata gwarancji. Wysyłamy towar do 40 krajów w Europie. Skorzystaj z ekspresowej wysyłki, nawet w 24 godziny.

strona:

Dlaczego warto kupić nasze tłumiki?

Układ wydechowy to element na co dzień ukryty przed ludzkim wzrokiem, ale istotny dla działania samochodu. Jego awaria obniża komfort jazdy, a także bazowe osiągi auta. W skrajnych przypadkach uszkodzenia mogą być przyczyną kosztownych napraw. Dlatego tak ważne jest, aby tłumiki posiadały odpowiednią jakość, a takową mogą się pochwalić części ze sklepu PAMAKU. Po pierwsze, powstają z niemieckiej, certyfikowanej stali. Po drugie, są produkowane na bazie dokumentacji koncernów samochodowych, a więc mają wagę i gabaryty jak oryginał. Poza tym tłumiki do Citroen - C-Crosser - 2.2 HDi posiadają specjalną blachę zabezpieczoną przed korozją. Zamów sprawdzone akcesoria z 2-letnią gwarancją.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!