Pamaku
Centrum układów wydechowych

Element układu wydechowego ma istotny wpływ na jakość i komfort jazdy. Właściciele Citroena DS5 - 1.6 HDi chętnie sięgają po dostępne w naszej ofercie części zamienne. W Pamaku przygotowaliśmy propozycje oparte na specyfikacji technicznej oryginalnych elementów wyposażenia, co pozwala zachować pełną kompatybilność, wydajność i sprawność w codziennej eksploatacji. Dostępne w ofercie tłumiki, katalizatory, złącza i rury wydechowe zostały zaprojektowane z najwyższej jakości materiałów. Stal niemiecka charakteryzuje się właściwościami gwarantującymi najwyższe standardy zgodne z certyfikatami i systemem ISO. Jesteśmy przekonani, że rozwiązania, które oferujemy, zapewnią cichą pracę silnika, jego wydajność oraz całkowitą eliminację uporczywych drgań. Ponadto do kabiny pojazdu nie będą przedostawać się spaliny. Części zamienne z materiałami pochodzącymi od koncernu ThyssenKrupp dla Citroen - DS5 - 1.6 HDi przedłużą jego żywotność i umożliwią zachowanie osiągów na satysfakcjonującym poziomie.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!