Pamaku
Centrum układów wydechowych

Dacia Sandero 1.4 to owoc współpracy pomiędzy jego rumuńskim producentem a marką Renault. Co ciekawe, w niektórych krajach Ameryki Łacińskiej i na wschodzie Europy, był on nawet sprzedawany jako Renault Sandero. Występująca głównie jako hatchback, Dacia Sandero 1.4 oferuje dość dobre zawieszenie i ekonomiczne spalanie w przystępnej cenie. Z tego powodu, często wybierają ją osoby, które nie lubią przepłacać, choć nie chcą przy tym rezygnować z komfortu jazdy. Czasem w samochód trzeba jednak zainwestować. Niesprawny tłumik może przecież stanowić poważne zagrożenie dla pracy silnika. Żeby uniknąć tego niebezpieczeństwa, najlepiej postawić na sprawdzone części, oferowane przez sklep PAMAKU.

Posiadamy tłumiki, przystosowane do zamontowania w modelu Sandero 1.4, w pełni kompatybilne z oryginalnymi częściami. Są one wykonane z wysokiej jakości niemieckiej stali i dodatkowo objęte dwudziestoczteromiesięczną gwarancją. Zapewnią ci bezpieczeństwo i komfort użytkowania twojej Dacii Sandero 1.4.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!