Pamaku
Centrum układów wydechowych
W sklepie PAMAKU znajdziesz ponad 100 000 różnych produktów najwyższej klasy, a wśród nich także tłumiki i podzespoły do układów wydechowych Daewoo Lanos 1.6i. Nasz asortyment składa się wyłącznie z produktów znanych i lubianych firm, takich jak Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst, TP Cats oraz Euro Flo i największego producenta układów wydechowych w Polsce, marki POLMO. Wszystkie elementy układu wydechowego mają podwójny płaszcz ze stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie, co zapewnia ich ponadprzeciętną jakość i rewelacyjną odporność na zużycie i powstanie ognisk korozji. Certyfikaty ISO oraz TUV gwarantują przy tym także zgodność wszystkich urządzeń z deklarowanymi danymi. Zapraszamy także do zapoznania się z całą kategorią katalizatorów, tłumików środkowych i końcowych, a także rur wydechowych i filtrów cząstek stałych. Chętnie także odpowiemy na wszelkie pytania telefonicznie oraz mailowo, zapewniamy błyskawiczną odpowiedź i profesjonalne podejście do wszystkich zagadnień.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!