Pamaku
Centrum układów wydechowych

Od ponad 30 lat działamy w branży motoryzacyjnej, testując tysiące produktów, aby w katalogach znalazły się jedynie najlepsze części do układu wydechowego Citroen - C2 - 1.4 HDi. Udało nam się stworzyć bazę opartą o akcesoria wykonane z najlepszej, niemieckiej stali z certyfikatem RW TUV. Dostarcza ją renomowana firma ThyssenKrupp. Nie mniej efektownie prezentuje się samo wykonanie tłumików. Zamienniki wiernie odwzorowują oryginalne produkty, zapewniając ten sam standard pracy, ale w bardziej atrakcyjnej cenie.

strona:

Zamienniki tworzone na bazie oryginalnej dokumentacji

Naszymi partnerami są firmy wykorzystujące w procesie produkcyjnym oryginalną dokumentację techniczną koncernów samochodowych. Dzięki temu wnętrze tłumików oraz ich waga pozostają wiernie odwzorowane i równie wydajne. W efekcie świetnie tłumią głośność pracy silnika i skutecznie redukują ilość emitowanych zanieczyszczeń. Poza tym części do pojazdu Citroen - C2 - 1.4 HDi powstają z podwójnego płaszcza blachy aluminiowanej dwustronnie, aby efektywnie opierały się korozji. Skorzystaj z ekspresowej wysyłki od PAMAKU, aby szybko usunąć usterkę układu wydechowego lub wymienić jego wyeksploatowane elementy. Ciesz się tłumikami z 2-letnią gwarancją.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!