Pamaku
Centrum układów wydechowych

Hałaśliwa praca silnika w Citroenie C4 - 2.0i może zwiastować problemy z układem wydechowym. Im wcześniej zostanie wdrożona wymiana części, tym szybciej auto odzyska dawną sprawność, wydajność i zagwarantuje komfort w czasie jazdy. W ofercie Pamaku przygotowaliśmy niezbędne komponenty dla posiadaczy Citroena C4 - 2.0i. Tłumik środkowy i końcowy z wysokiej jakości materiałów zapewni maksymalną satysfakcję zarówno w czasie montażu, jak i w czasie użytkowania pojazdu. Sprawny układ wydechowy to cicha praca silnika i równie korzystne warunki transportowania spalin. Sprawne podzespoły wydechu mają istotny wpływ na eliminowanie drgań silnika. Gwarancja jego spokojnej pracy nie ogranicza jego mocy i wydajności. Jesteśmy przekonani, że zróżnicowana oferta w naszym sklepie pomoże w wyborze najlepszej jakości części. Zapewniamy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji z uwzględnieniem niezbędnych certyfikatów świadczących o jakości komponentów.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!