Pamaku
Centrum układów wydechowych
Audi A1 jest komfortowym samochodem miejskim, którego produkcję rozpoczęto w 2010 roku. Oczywiście, od tego czasu producent zaprezentował fanom motoryzacji wiele usprawnionych wersji pojazdu, a jedną z nich jest właśnie wersja z silnikiem 1.4 TFSi. SIlnik w tym pojeździe umożliwia uzyskanie prędkości 100 km/h po niecałych 9 sekundach. Podobnie jak w przypadku innych wersji tego pojazdu, czasami konieczna jest wymiana elementu, który podlega ciągłej eksploatacji, a jednym z nich może być tłumik. W tym dziale przygotowaliśmy więc naszą ofertę tłumików do Audi A1 1.4 TFSi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem wszystkich pozycji dostępnych w tym miejscu. Zarówno tłumiki, jak i rury kolektorowe zostały wykonane w zgodzie z najnowszymi standardami i są w pełni kompatybilne z układem pojazdu. Każdy element podlega 2-letniej gwarancji i będzie świetnym zamiennikiem oryginalnego komponentu. Warto wspomnieć również o konkurencyjnych cenach tłumików do Audi A1 1.4 TFSi oferowane w naszym sklepie. Zapraszamy do składania zamówień, a razie jakichkolwiek pytań - do kontaktu.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!