Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jeden z popularniejszych modeli samochodów w latach 90. ubiegłego wieku. Audi 200 to synonim komfortu, ale i dynamiki. Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem tego modelu, a przy okazji masz wersję z silnikiem o pojemności 2.2 litra - trafiłeś świetnie! Czeka tutaj na Ciebie spory wybór tłumików do Audi 200 2.2. Elementy układu wydechowego z naszej oferty to gwarancja udanego zakupu. To trwałość, niezawodność, idealnie dopasowany każdy szczegół, a także łatwość montażu. Tłumiki są oczywiście w stu procentach nowe. Jaka jest ich główna zaleta? Wysoka jakość wykonania, co przekłada się na trwałość. Naszym tłumikom niestraszna jest wilgoć, czy skrajne temperatury! Co u nas znajdziesz? Tłumiki końcowe, środkowe i początkowe - w kompletach lub osobno. Sprawdź dokładnie ofertę, w razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!