Pamaku
Centrum układów wydechowych

Dobry tłumik w samochodzie to podstawa - na pewno wie o tym każdy właściciel Citroena Jumpy I 2.0. Taki właśnie znaleźć można w sklepie PAMAKU. Dzięki zastosowaniu solidnej, niemieckiej stali sprzedawane przez nas produkty cechują się bezpieczeństwem i wysoką jakością wykonania. Tłumiki dostępne są zarówno pojedynczo, jak i w zestawach, na które składają się tłumik środkowy i końcowy.

Kupując u nas tłumik do samochodu Citroen Jumpy I (1995 - 2007) - 2.0, wybierasz produkty sprawdzonych producentów. Oferujemy na nie aż 24 miesiące gwarancji. Poza tym czas oczekiwania wynosi nawet jeden dzień roboczy. Odległa lokalizacja też nie stanowi dla nas żadnego problemu, gdyż oferujemy dostawę do 40 krajów w Europie. Oferowane przez nas tłumiki do Citroen Jumpy I (1995 - 2007) - 2.0 charakteryzują się mocą 136 / 138 KM i ważą odpowiednio 10 kg (tłumik środkowy) i 9 kg (tłumik końcowy). Jest to więc idealne połączenie wygody zakupu i bezpieczeństwa użytkowania.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!