Pamaku
Centrum układów wydechowych

Moc, dynamika, adrenalina - takie słowa nasuwają się, kiedy mowa o modelu GT włoskiego producenta samochodów Alfa Romeo. Niestety, jak każdy starszy model, również to auto ulega awariom. Często jest to układ wydechowy, który oryginalnie wykonany jest ze słabej jakości stali. Możesz jednak temu zaradzić, wybierając naszą ofertę. Znajdziesz w niej tłumiki do Alfa Romeo w wersji GT, które wykonano ze stali nierdzewnej w wysokiej klasie. Są odporne na korozję, uszkodzenia i skrajne temperatury. Bez najmniejszego kłopotu przetrwają wiele lat eksploatacji. Co ważne, możesz postawić na cały układ lub tylko jego część - tłumik środkowy, końcowy czy rurę kolektorową. Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana - u nas masz spory wybór rozwiązań. Na każdą część otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję. Jeśli w tym czasie dojdzie do jej awarii, po prostu się do nas odezwij! Masz pytania lub wątpliwości przed zakupem? W takim razie zadzwoń do nas lub napisz, a na pewno pomożemy!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!