Pamaku
Centrum układów wydechowych
Dzięki połączeniu naszego doświadczenia oraz znajomości branży motoryzacyjnej możemy zaoferować ponadprzeciętnie zamienniki do samochodu Fiat - Scudo - Scudo I (1995 - 2007) - 2.0. Tłumiki mają wiele zalet. Na pierwszy plan wysuwają się przede wszystkim dwie korzyści. Po pierwsze, mówimy tu o świetnym standardzie części, po drugie, stosunek jakości produktów do ich ceny wypada bardzo korzystnie. Części do układu wydechowego od PAMAKU przez wiele lat będą skutecznie tłumić hałas oraz redukować ilość emitowanych spalin.
strona:

2 lata gwarancji na każdy produkt w sklepie

Każdego roku auta dostawcze pokonują od kilku, do kilkudziesięciu tysięcy kilometrów. Oczywistym jest w takiej sytuacji, że tłumiki do auta Fiat - Scudo - Scudo I (1995 - 2007) - 2.0 muszą być solidne, zmagają się przecież z różnymi warunkami pogodowymi. Niejednokrotnie ryzyko awarii układu wydechowego wynika ze złego stanu konkretnych dróg. Naszą odpowiedzią na te wyzwania są zamienniki, wyprodukowane z niemieckiej stali Thyssen Krupp. Jej jakość potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Wytrzymałość to nie wszystko. Części posiadają optymalną konstrukcję. W zestawieniu z ponadprzeciętnymi tworzywami daje im to znaczną odporność na korozję. Na każdy z naszych produktów oferujemy 2 lata gwarancji.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!