Pamaku
Centrum układów wydechowych
W naszym sklepie PAMAKU znajduje się szereg elementów układu wydechowego, a wśród nich także tłumiki środkowe oraz końcowe do Dacia Solenza 1.4. Tłumiki są w pełni odporne na pojawienie się na ich powierzchni korozji i na działanie bardzo wysokiej temperatury, znakomicie znoszą kontakt z dużą wilgocią, a także są dedykowane do wieloletniej i bardzo intensywnej pracy w szczególnie trudnych warunkach. Tłumiki do Dacia Solenza 1.4 mają podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie, a całe układy zostały wykonane z najwyższej klasy nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX. Wszystkie produkty wchodzące w skład kategorii tłumików do Dacia Solenza 1.4 są objęte wszelkimi niezbędnymi certyfikatami CE oraz ISO i TUV, zapewniając wiele lat użytkowania i brak obaw o ich zniszczenie. Zachęcamy także do przejrzenia innych kategorii, w których znajdują się tłumiki, rury wydechowe oraz złącza, elementy montażowe i katalizatory oraz wiele innych akcesoriów wchodzących w skład układu wydechowego pojazdu.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!