Tłumiki Audi A5 Sportback I (2007-  2016) 2.0 TDi  - wydechy, układ wydechowy  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:
Audi A5 to interesujące, sportowe auto klasy średniej, którego pierwszą generację produkowano w latach 2007-2016. Jak wszystkie modele tego niemieckiego koncernu, A5 posiada wierne grono wielbicieli, tym bardziej że jak każda seria Audi, A5 była produkowana w kilku wersjach. W tym dziale przygotowaliśmy ofertę dla posiadaczy wersji Sportback, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się jego zawartością. Wszystkie tłumiki do Audi A5 Sportback - I (2007-2016) - 2.0 TDi dostępne w naszej ofercie są w 100% kompatybilne ze wspomnianym modelem samochodu. Jeśli więc szukasz solidnej części zamiennej do swojego pojazdu, to gorąco polecamy naszą ofertę. Proponujemy wyjątkowo solidne elementy, które sprawią, że jako kierowcy, po montażu naszych tłumików, nie odczujecie żadnego spadku jakości w działaniu układu wydechowego.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!