Pamaku
Centrum układów wydechowych
Dacia Duster 1.5 D to dość popularny i ekonomiczny SUV. Wybierają go bardzo często osoby chcące połączyć jazdę autem o zadziornym, terenowym charakterze i świadome zarządzanie wydatkami. Nieważne czy chcesz, żeby twój Duster 1.5 D pokonywał leśne bezdroża czy komfortowo nawigował w miejskiej dżungli, sprawne i niezawodne części będą zawsze stanowić podstawę. Szczególnie ważny jest tutaj układ wydechowy. Jeżeli takich właśnie części potrzebuje twoja Dacia Duster 1.5 D to bardzo dobrze trafiłeś. W sklepie PAMAKU oferujemy szeroki wybór rur, zarówno osobno, jak i w zestawach. Wszystkie są one wykonane z wysokiej jakości stali i pochodzą od renomowanych niemieckich producentów. Dodatkowo, obejmuje je dwudziestoczteromiesięczna gwarancja. Jeżeli zależy ci na wygodzie zakupu, powinieneś zwrócić uwagę na fakt, że części do twojej Dacii Duster 1.5 D mogą zostać dostarczone do 40 krajów Europy, nawet w ciągu jednego dnia roboczego. To idealne połączenie wygody i bezpieczeństwa.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!