Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jeden z najważniejszych elementów układu wydechowego, czyli tłumik to część narażona na działanie czynników zewnętrznych. Przede wszystkim musi wytrzymać skrajne różnice temperatur, a także wilgoć. Jednak, jak każda metalowa część, w końcu przestaje pracować na optymalnym poziomie. Warto wtedy zastanowić się nad wymianą tego elementu na nowy. Najlepiej postawić na element wysokiej klasy, który pozwoli przejechać wiele tysięcy kilometrów bez najmniejszych kłopotów. Dlatego proponujemy naszym klientom tłumiki Alfa Romeo 145 1.9 JTD. Jest to rozwiązanie do wersji włoskiego pojazdu produkowanego w latach 1999/2001. Część wykonana jest z wysokiej jakości, niemieckiej stali przygotowanej do pracy w ekstremalnych warunkach. Dajemy na nią 24 miesiące gwarancji, co świadczy o jej wysokiej jakości. Odsetek reklamacji w naszym sklepie to zaledwie 0,3%. Zapraszamy do zakupu tłumików wszystkie osoby, które liczą na wysoką jakość w korzystnej cenie!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!