Pamaku
Centrum układów wydechowych

Pamaku to producent wysokiej jakości elementów układu wydechowego. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. filtr DPF Vectra C, stanowiący stuprocentowe odwzorowanie oryginalnego podzespołu. Pamaku.pl oferuje precyzyjnie wykonane zamienniki, które wyróżniają się nie tylko zdecydowanie niższą ceną, ale również trwałością i wydajnością działania. Do produkcji używamy wyłącznie sprawdzonych tworzyw, pozyskiwanych od zaufanych, międzynarodowych marek, m.in. Thyssen Krupp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

strona:

Dlaczego nasz filtr DPF Vectra C to najlepsze rozwiązanie dla Twojego samochodu?

Przede wszystkim ze względu na sposób wykonania tego zamiennika. Wszystkie podzespoły wytwarzamy z odpornych na zużycie materiałów, co zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji proponującej rozwiązania w podobnej cenie. Filtry DPF od Pamaku składają się z kwasoodpornej stali INOX producenta Thyssen Krupp. Jest ona również w pełni odporna na korozję, dzięki czemu użytkowanie takiego elementu jest całkowicie bezproblemowe. Nasze filtry są w 100% zgodne z oryginałem, dlatego kupując elementy zamienne nie musisz obawiać się, że nie będą dopasowane do marki Twojego pojazdu.

Decydując się na nasz filtr DPF Vectra C wybierasz produkt wydajny i odporny na zużycie. Asortyment Pamaku posiada niezbędne certyfikaty, potwierdzające jego wysoką jakość, takie jak RV TUV i norma ISO 9001:2001/EN ISO 9001. Nasza firma działa już od 1991 roku, dzięki czemu doskonale znamy się na swoim fachu. Wszystkie części układu wydechowego dostępne w naszej ofercie są wytwarzane z najwyższą dbałością o szczegóły. Współpracujemy z renomowanymi markami, takimi jak Carl Froh czy wspomniany już, niemiecki Thyssen Krupp.

Dostawa nawet w 24 godziny

Pamaku.pl zapewnia dostępność „od ręki” wszystkich sprzedawanych podzespołów. Wybierając coś z naszego asortymentu, możesz mieć pewność, że każda część dotrze do Ciebie w ciągu 24 do 48 godzin. Oprócz tego, odporność i wydajność naszych produktów potwierdza m.in. objęcie ich aż 24-miesięczną gwarancją. Z pewnością ma to znaczenie w przypadku filtra DPF, który może z czasem ulegać zapchaniu i stopniowemu zużyciu. Uważamy, że dobrze zaprojektowana część powinna działać sprawnie jak najdłużej, dlatego nasz okres gwarancyjny jest aż tak długi.

Oczywiście na wytrzymałość filtra wpływają jeszcze inne czynniki, takie jak styl jazdy, jakość oleju silnikowego i paliwa, a także długość pokonywanych tras oraz stan techniczny pojazdu. W niektórych, dobrze eksploatowanych samochodach, element ten potrafi działać bezproblemowo nawet do przebiegu 300 tysięcy kilometrów.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!