Pamaku
Centrum układów wydechowych

Tłumik to jedna z części samochodu, które są najmocniej narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Przede wszystkim musi być więc odporny na skrajne temperatury, ich częste zmiany z wysokich na niskie wartości i odwrotnie. Ponadto, musi przetrwać ciągły kontakt z wilgocią. W naszej ofercie znajdziesz jednak rozwiązania, które poradzą sobie z trudami eksploatacji bez najmniejszych kłopotów. Będą to między innymi tłumiki Alfa Romeo 145 1.9 TD do jednej z najpopularniejszych wersji modelu włoskiej marki. Przygotowane do skutecznej niwelacji hałasów, a także prawidłowego przetwarzania spalin z silnika. Niezawodne, trwałe, a przy tym dostępne w naprawdę rozsądnych cenach. Na każdy tłumik zakupiony w naszym sklepie dajemy 24 miesiące gwarancji! W przypadku pytań lub wątpliwości przed zakupem, na przykład co do kompatybilności części, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści czekają, aby pomóc.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!