Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jako sklep Pamaku.pl istniejemy na rynku motoryzacyjnym od 25 lat, dzięki czemu zdobyliśmy na nim ogromne doświadczenie oraz wiedzę, a w naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie produkty godne zaufania i zakupu. Oferujemy między innymi tłumiki do Fiata 500 1.2i, np. tłumiki końcowe oraz tłumiki z rurami, najlepszych producentów z całego starego kontynentu. Marki takie jak Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo, POLMO są godne zaufania, a ich tłumiki Fiat 500 1.2i zostały wyprodukowane na podstawie danych technicznych producenta z podwójnego płaszcza stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie. Dzięki temu w żaden sposób nie wpływają negatywnie na osiągi pojazdu i na generowany przez niego dźwięk, a także nie wymagają podczas montażu żadnych modyfikacji mechanicznych. Tłumik do Fiata 500 1.2i mają wszelkie certyfikaty ISO oraz TUV, są także objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym, a także są w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne wynikające z trudnych warunków użytkowania, np.na pojawienie się rdzy i niewielkich uszczerbków. Zamów już dziś!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!