Pamaku
Centrum układów wydechowych

Potrzebujesz sprawdzonych części zamiennych układu wydechowego do swojego samochodu? Znajdziesz je w naszym sklepie! Czego możesz oczekiwać? Jakości, niezawodności oraz precyzji wykonania. Przykładem są przygotowane do długiej i bezproblemowej eksploatacji tłumiki do Alfa Romeo 146 w wersji 1.7 IE 16V. To części kompletne o masie 30 kilogramów. Elementy zostały wykonane ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką odporność na szkodliwe działanie skrajnych temperatur czy wilgoci. Do jakiego modelu dokładnie możesz zamontować te tłumiki? Na przykład do wersji hatchback produkowanej w latach 1995-1996. Ich instalacja jest łatwa i bezproblemowa. Na nasze tłumiki klienci otrzymują 24 miesiące gwarancji. W przypadku problemów w trakcie eksploatacji przez ten czas można zgłosić reklamację. Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu! Nasi eksperci służą pomocą.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!