Pamaku
Centrum układów wydechowych

Kolejna pozycja w obszernych katalogach PAMAKU to elementy układu wydechowego do samochodu Citroen - C3 Pluriel. Przygotowaliśmy części kompatybilne z modelem o silniku 1.4 HDi. Czekają na Ciebie wytrzymała rura środkowa oraz solidny tłumik końcowy, które zamówisz do jednego z czterdziestu krajów w całej Europie. Akcesoria powstały z najlepszej stali, co gwarantuje ich wieloletnią żywotność. Potwierdzeniem standardu wykonania jest 2-letnia gwarancja udzielana na każdy produkt.

strona:

Tłumiki sprawdzone przez ekspertów

Od kilkudziesięciu lat współpracujemy ze sprawdzonymi producentami tłumików, dlatego po nasze części chętnie sięgają nie tylko klienci indywidualni, ale także profesjonalne warsztaty. Eksperci doceniają precyzję wykonania zamienników, gdy idzie o odwzorowanie gabarytów i masy elementów. W prostej linii przekłada się to na skuteczność ich pracy. Wydajnie redukują emisję spalin, a zarazem dobrze wygłuszają pracę silnika, dzięki czemu można podróżować w komfortowych warunkach. Kolejny atut produktów z katalogów sklepu PAMAKU stanowi ich cena. Zamienniki są jakościowe równe oryginalnym częściom, ale znacznie bardziej atrakcyjne pod względem kosztu zakupu. Zamów i przekonaj się sam!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!