Pamaku
Centrum układów wydechowych

Dostępne od ręki tłumiki do Citroena C4 Picasso / C4 Grand Picasso - I (2006 - 2013) - 1.8i 16V znajdziesz w Pamaku w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania. Dbamy o komfort naszych klientów, zapewniając im dostęp do 24-miesięcznej gwarancji na części układu wydechowego. Tłumik końcowy zadba o wygodę jazdy. Precyzyjnie dopasowany będzie miał pozytywny wpływ na sposób prowadzenia auta nawet w najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych lub na długich trasach. Nie bez znaczenia pozostają czynniki, które w wyniku zużycia się części układu wydechu mogą przyczynić się do spadku mocy auta i głośnej jazdy. Dostępne w naszej ofercie tłumiki nie tylko chronią pojazd przed dalszymi konsekwencjami awarii, ale również pozytywnie wpływają na walory użytkowe prowadzonego pojazdu. Łatwe w montażu i solidnie wykonane części to gwarancja wydajności oraz niezawodności w każdej sytuacji. Z pewnością posiadacze Citroena z silnikiem 1.8i 16V docenią możliwość zakupu wysokiej jakości części w Pamaku.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!