Pamaku
Centrum układów wydechowych
Chrysler PT Cruiser 1.6i jest samochodem, który może zagwarantować najwyższy komfort jazdy, lecz by tak było, muszą zostać spełnione pewne warunki. Jednym z nich jest wyposażenie pojazdu w najwyższej klasy części, co dotyczy m.in. komponentów tworzących układ wydechowy. Tłumik końcowy i pozostałe elementy, działając poprawnie, mogą zapewnić nie tylko maksymalnie wysoki pułap wygody w trakcie podróżowania autem, ale też korzystnie wpłynąć na pracę silnika i zmniejszyć hałas, który powstaje w momencie wydobywania się spalin przez rurę wydechową do atmosfery. Chrysler PT Cruiser 1.6i nie jest co prawda najpopularniejszym pojazdem wśród polskich kierowców, lecz jako sklep Pamaku zadbaliśmy o to, by mieli oni stały dostęp do najlepszych podzespołów. Z tego względu mogą znaleźć w naszej ofercie m.in. wspomniany tłumik końcowy z dwuletnią gwarancją do samochodu z nadwoziem typu Hatchback. Jeśli obecnie dysponujesz takim właśnie modelem Chryslera PT Cruiser 1.6i, zapraszamy do nas.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!