Pamaku
Centrum układów wydechowych

Generowany hałas i spadek mocy Citroena Jumper - 2.2 HDi może być powodem wielu usterek, ale zazwyczaj problem dotyczy układu wydechowego. Części odpowiedzialne za wydajność, sprawność i komfort jazdy zużywają się w czasie codziennej eksploatacji pojazdu, powodując drgania silnika i jego głośniejszą pracę. Jak temu zaradzić? W naszej ofercie przygotowaliśmy wysokiej jakości części wchodzące w skład układu wydechowego. Starannie wyselekcjonowane komponenty i precyzyjnie zaprojektowane konstrukcje pozostają kompatybilne z potrzebami właścicieli Citroena Jumper - 2.2 HDi. Dostępne w ofercie Pamaku tłumiki końcowe i zamienniki katalizatora wyeliminują problem, pozostawiając silnik wydajny bez drgań, nadmiernego hałasu i z cichym transportowaniem spalin. Oprócz jakości zastosowanych komponentów dostępne części charakteryzują się niezawodnością zgodną z certyfikatami jakości oraz z systemem ISO. Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo, tłumiki i zamienniki katalizatora Citroen Jumper - 2.2 HDi objęliśmy 24-miesięczną gwarancją.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!