Pamaku
Centrum układów wydechowych
Sędziwe Audi 50 to wciąż spotykany pojazd na drogach, częściej jednak można go zobaczyć na zlotach fanów motoryzacji. Jesteś jego posiadaczem? W Twoim modelu jest problem z układem wydechowym? Zamiast starać się usunąć awarię poprzez naprawę, postaw na pewniejszy sposób! Kup jeden z elementów tego układu w naszym sklepie internetowym. Co na Ciebie czeka? Tłumiki do Audi 50 wykonane z najlepszych dostępnych materiałów. Zagwarantują bezproblemową eksploatację przez następne lata. Możesz liczyć na precyzję wykonania, wysoką trwałość, a także idealnie dopasowany kształt i rozmiar do oryginalnych elementów modelu 50. Naszym tłumikom niestraszny jest mróz, wysokie temperatury, czy wilgoć. Przekonasz się o tym sam! Co dostaniesz w tej kategorii? Między innymi niezbędne do prawidłowego działania całe rury kolektorowe!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!