Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jedna z części układu wydechowego w Twoim samochodzie szwankuje? Potrzebujesz jej wymiany? Dobrze się składa, bo mamy coś dla Ciebie! Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem modelu GT włoskiego producenta, a do Tego w wersji 2.0 - sprawdź tę ofertę, a nie pożałujesz! Dostępne w niej tłumiki do Alfa Romeo GT 2.0 są niezastąpione w każdej sytuacji - dlaczego? Zostały wykonane ze stali odpornej na korozję, uszkodzenia i szkodliwe działanie skrajnych temperatur. Długa i bezproblemowa eksploatacja będzie więc możliwa! Przekonasz się o tym, kiedy wybierzesz jedną z oferowanych części, np. tłumik środkowy, końcowy, a także rurę kolektorową. Oczywiście każdy element przystosowany jest do wersji nadwozia coupe - idealnie odwzorowany, a co za tym idzie - prosty w montażu. Pamiętaj, na każdą z naszych części dajemy 24-miesięczną gwarancję. Jeśli zakupiony u nas element ulegnie awarii w tym czasie, skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz, jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do tłumików.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!