Pamaku
Centrum układów wydechowych
Średni silnik, średnie spalanie i ta sama konstrukcja. Tak w skrócie można opisać model 80 w wersji silnikowej 1.5 niemieckiego koncernu motoryzacyjnego Audi. Był to bardzo popularny wybór wśród klientów z całej Europy, również z naszego kraju. Teraz jest to już pojazd, który niedługo mógłby zostać oldtimerem. Nic dziwnego, że niewielu właścicieli tego modelu ma problemy z różnymi elementami w aucie. Tak się dzieje między innymi z układem wydechowym, w którym dochodzi między innymi do korozji, czy ubytków. Wtedy jedynym rozwiązaniem jest wymiana części na nową. Stąd nasza oferta tłumików do Audi 80 1.5. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z kompatybilnością sprawia, że tłumiki te są chętnie wybierane przez naszych klientów. W ofercie czeka na Ciebie spory wybór do sedanów. Będzie to między innymi niezbędna rura kolektorowa, wykonana z najwyższej klasy materiałów.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!