Pamaku
Centrum układów wydechowych

Potrzebujesz sprawnych części do swojego samochodu? Jeden z elementów układu wydechowego uległ awarii lub uszkodzeniu? W takim razie trafiłeś doskonale. W naszym sklepie znajdziesz tłumiki do Alfa Romeo 156 2.4 JTD do tego modelu i tej wersji pojazdu. Dzięki temu możesz liczyć na idealne dopasowanie części, co przełoży się na prosty i szybki montaż, a także jej dłuższą eksploatację. W ofercie mamy między innymi tłumik końcowy, który tak jak wszystkie inne został wykonany ze stali nierdzewnej. Jest on odporny na korozję, zmienne warunki atmosferyczne i skrajne temperatury. Jednak to nie wszystko - na nasze części dajemy klientom 24 miesiące gwarancji! Ponadto w każdej sprawie dotyczącej tłumików możesz się z nami skontaktować. Nasz zespół czeka, aby udzielić Ci profesjonalnej porady. Elementy dostępne są w rozsądnych cenach - skorzystaj już teraz!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!