Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jumpy II 2.0 HDi stanowi drugą generację minivanów od Citroena. Co ciekawe, już rok po swoim debiucie Jumpy II zdobył prestiżową nagrodę Van of the Year 2008. Wykorzystywać go można zarówno jako pojazd dla dużej rodziny jak i średniego dostawczaka, który świetnie nadaje się chociażby do dostarczania towaru do sklepów ulokowanych w centrach miast. Wysoka popularność nie sprawia jednak, że do Citroena Jumpy II 2.0 HDi zainstalować można każdy tłumik. Dobry tłumik to przecież podstawa!

Takie też znaleźć można w sklepie PAMAKU. Sprzedajemy tłumiki przystosowane do modelu Citroen Jumpy II 2.0 HDi, wykonane z solidnej, niemieckiej stali. W ofercie znajdują się tłumiki środkowe i końcowe oraz kompatybilne z nimi rury końcowe. Posiadamy też asortyment dla pojazdów z długim rozstawem osi (LWB). Wszystkie one są objęte dwudziestoczteromiesięczną gwarancją. Oferujemy dostawę do 40 krajów w Europie, nawet do jednego dnia roboczego. Jest to więc idealne połączenie komfortu zakupu z bezpieczeństwem użytkowania.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!