Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wytrzymałe, zabezpieczone przed korozją tłumiki do Citroen - Berlingo - II (2008 - ) z silnikiem 1.6 HDi czekają na Ciebie w naszych katalogach. Postaw na zamienniki w klasie oryginałów, które nawiązują do fabrycznych elementów w zakresie żywotności oraz precyzji wykonania. Dzięki nim w niskiej cenie zadbasz o odpowiednie wygłuszenie pracy silnika, a zarazem zatroszczysz się o kwestie związane z przestrzeganiem norm emisji spalin. Tłumik końcowy oraz rurę kolektora zamówisz osobno lub w wygodnym zestawie.

strona:

2 lata gwarancji na produkty

Kupujesz, montujesz, jeździsz i dodatkowo cieszysz się aż 2-letnią gwarancją! Jesteśmy w stanie zagwarantować tak długi czas ochrony, ponieważ dobrze znamy standard wykonania oferowanych akcesoriów. Doskonałej jakości stal ThyssenKrupp zapewnia tłumikom znaczną wytrzymałość. Specjalna blacha posiadająca odpowiednie certyfikaty chroni części do Citroen - Berlingo - II (2008 - ) 1.6 HDi przed korozją. W sklepie PAMAKU dbamy o ekspresową wysyłkę towaru. Dzieje się to nawet w 24 godziny. Możesz skorzystać z możliwości zamówienia paczki do jednego z kilkudziesięciu krajów w całej Europie. Zaufaj naszemu doświadczeniu, które zbieramy niezmiennie od 1991 r.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!