Pamaku
Centrum układów wydechowych

Problemy z układem wydechowym zdarzają się dość często. Zazwyczaj pierwszymi oznakami zwiastujących nieprawidłowości są głośna praca silnika oraz jego drgania. Użytkowanie pojazdu z awarią może skutkować naruszeniem kolejnych podzespołów, a w konsekwencji kosztowną naprawą. Mając do dyspozycji części zamienne, usunięcie usterki nie będzie dużym wydatkiem. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku umożliwia nam współpracę z wieloma partnerami biznesowymi, co przekłada się na korzystne rozwiązania w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferujemy między innymi tłumiki kompatybilne z częściami montowanymi w Citroenie DS4 - 1.6 VTi. Wysoka jakość stali gwarantuje trwałość i odporność komponentów na czynniki zewnętrzne, co przekłada się na wydajność codziennego użytkowania pojazdu. Oprócz jakości, atrakcyjnych cen oraz precyzyjnie zaprojektowanych konstrukcji, zgodnie ze specyfiką oryginalnych części dla Citroena DS4 - 1.6 VTi, oferujemy gwarancję aż na 24 miesiące.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!