Pamaku
Centrum układów wydechowych
Do prawidłowego działania układu odprowadzania spalin konieczny jest dobór odpowiednich części. Wiemy, jak istotne jest dopasowanie elementów do konkretnego modelu pojazdu, dlatego w naszej ofercie dostępny jest katalizator do Audi A3 w różnych wariantach. Proponujemy artykuły przeznaczone do samochodów z serii 8L, 8P i innych. Ponadto stale poszerzamy asortyment, aby nasi klienci bez trudu znaleźli właściwe części układu wydechowego. Zachęcamy do sprawdzenia oferty i składania zamówień, gdyż brak katalizatora może skutkować nałożeniem mandatu i zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego.

782.69 PLN

strona:

Dostarczamy części do układów wydechowych pojazdów, które cechują się solidnym wykonaniem i niezawodną konstrukcją. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zamówiony u nas katalizator do Audi A3 to najlepszy wybór w tej kategorii produktów. Jakość naszego asortymentu potwierdzają certyfikaty ISO i TÜV, a ponadto wszystkie artykuły są objęte 24-miesięczną gwarancją.

Aby wybrać odpowiednio dopasowany element z oferty Pamaku, wystarczy sprawdzić specyfikację techniczną zamieszczoną przy każdym produkcie. Zawiera ona takie dane, jak numer OE, rodzaj silnika czy norma emisji. Jeśli jednak informacje okażą się niewystarczające, zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii. Zapewniamy fachowe doradztwo w doborze katalizatora do Audi A3 i oferujemy możliwość złożenia zamówienia przez telefon. Wszystkie części dostępne są od ręki, dzięki czemu możemy zagwarantować szybką wysyłkę - nawet w ciągu 24 godzin od zakupu.

Elementy układu wydechowego do Audi A3

Do skutecznego zmniejszania emisji spalin powstałych w procesie spalania w silniku należy wybrać odpowiedni model katalizatora. Dlatego zadbaliśmy o dostępność różnych rodzajów części przeznaczonych do wydechu Audi A3. Wszystkie egzemplarze są produkowane z odpornej na zużycie stali i innych materiałów pochodzących od cieszącą się renomą w branży producentów. Stanowi to gwarancję ich wysokiej jakości i sprawia, że bez zarzutu będą pełnić swoją funkcję w pojeździe. Solidne wykonanie idzie w parze z przystępnymi cenami, dzięki czemu katalizatory do Audi A3 dostępne w ofercie Pamaku to najlepszy wybór.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!