Pamaku
Centrum układów wydechowych

Układy wydechowe nie mają przed nami tajemnic, dlatego jesteśmy w stanie oferować części do setek modeli samochodów. Wśród ponad 100 tys. produktów posiadamy również tłumiki końcowe i rury łączące do auta Citroen - C2 - 1.1i. Akcesoria są dostępne w atrakcyjnej cenie. Do zakupów zachęca także szybkość wysyłki. W PAMAKU staramy się, aby towar wyruszył w swoją podróż już w 24 godziny od złożenia zamówienia. Dzięki temu szybko naprawisz usterkę układu wydechowego w niemal każdym miejscu, bo tłumiki dostarczamy do 40 krajów Europy.

strona:

Części o wytrzymałości liczonej w latach

Ponad 30 lat doświadczenia w branży przekłada się na jakość sprzedawanych przez nas produktów. Stawiamy na zamienniki zgodne z oryginalnymi częściami. Mowa tu zarówno o wnętrzu, jak i wadze tłumików. Ich zamontowanie w samochodzie nie wpłynie na pogorszenie parametrów pracy silnika. Wręcz przeciwnie - układ wydechowy będzie pracować z równie wysoką wydajnością, gdy idzie o jego możliwości w zakresie ograniczenia hałasu czy też redukcji emisji szkodliwych zanieczyszczeń. Wybierz produkty do auta Citroen - C2 - 1.1i z certyfikowanej, niemieckiej stali firmy ThyssenKrupp, zabezpieczone przed korozją specjalnie zaprojektowaną blachą. Na każdy z nich otrzymasz 2 lata gwarancji.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!