Pamaku
Centrum układów wydechowych

W naszej ofercie dbamy o różnorodność dostępnych części zamiennych, aby zasilić wyposażenie układów wydechowych właścicieli samochodów osobowych i dostawczych popularnych marek. Citroen - DS4 - 1.6 HDi to jeden z chętniej wybieranych pojazdów na miejskich drogach. Jego codzienne użytkowanie sukcesywnie zużywa podzespoły, wpływając negatywnie na osiągi i komfort jazdy. W Pamaku oferujemy najwyższej jakości części zamienne, które pozwolą przywrócić samochodowi dawną wydajność i sprawność. Konstrukcje zaprojektowane starannie, zgodnie z wymogami technicznymi zawierają niezbędne certyfikaty poświadczające jakość użytych, wyselekcjonowanych komponentów. To najlepsze rozwiązanie w rozsądnej cenie. Kierowcy Citroena - DS4 - 1.6 HDi zaniepokojeni głośną pracą silnika, nieprzyjemnym zapachem w kabinie samochodu, drganiami silnika w czasie prowadzenia pojazdu i spadkiem mocy, powinni jak najszybciej zweryfikować problem. W tym przypadku czas działa na niekorzyść, pogarszając nie tylko sprawność auta, ale również bezpieczeństwo użytkowania Citroena DS4 - 1.6 HDi nawet na mało wymagających trasach.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!