Pamaku
Centrum układów wydechowych
W PAMAKU do dyspozycji klientów oddajemy niezbędne wyposażenie, które pozwoli na komfortową, wygodną i bezpieczną jazdę autem. Elementy wyposażenia pochodzą od cenionych producentów. Dbamy o jakość wykonania oraz starannie zaprojektowane konstrukcje, które w pełni wpisują się w techniczne właściwości pojazdu. Jednymi z części układu wyposażenia, które możemy zaproponować, są tłumiki Fiat Stilo 1.8i 16V. Precyzyjne i wytrzymałe elementy układu wydechowego umożliwią szybki, bezproblemowy montaż. Oferujemy nie tylko tłumik końcowy, środkowy, ale również kompleksowe zestawy usprawniające prace serwisowe. Wszystkie produkty są objęte gwarancją, a materiały, z których zostały wykonane, umożliwiają bezpieczną eksploatację mimo trudnych warunków użytkowych. Komponenty z właściwościami antykorozyjnymi gwarantują znacznie dłuższą żywotność i komfort jazdy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sklepu PAMAKU, gdzie przygotowaliśmy wszystko, co niezbędne dla układu wydechowego Fiata Stilo i samochodów innych, wiodących marek.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!