Pamaku
Centrum układów wydechowych
W sklepie PAMAKU oferujemy szereg najlepszych podzespołów do układu wydechowego, a wśród nich tłumik środkowy, końcowy oraz komplety do auta Daewoo Nubira II 2.0i 16V. Wszystkie produkty są w pełni nowe i mają sprawdzone pochodzenie, są także objęte minimum 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i zostały korzystnie wycenione i z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Każdy element układu wydechowego do Daewoo Nubira II 2.0i 16V posiada certyfikat ISO i TUV i powstał przy użyciu podwójnego płaszcza stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie oraz nierdzewnej stali kwasoodpornej. Oferujemy produkty firm takich jak Klarius, Fenno, Asso, Walker oraz BM Catalyst, jesteśmy także jednym z niewielu autoryzowanych i oficjalnych dystrybutorów układów wydechowych marki BOSAL. Zapraszamy do zakupu już dziś, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości, zapewniamy także błyskawiczną wysyłkę w czasie zgodnym z deklaracją na stronie.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!