Pamaku
Centrum układów wydechowych

Na polskich drogach bez problemu można spotkać samochód Citroen - Berlingo, dlatego w katalogach posiadamy tłumiki do jego różnych wersji, także modelu 2.0 HDI - I (1996-2008). Oferujemy produkty przetestowane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmowych, z którymi współpracujemy. Potwierdzeniem jakości części jest gwarancja. Zapewniamy o wytrzymałości oraz funkcjonalności elementów układu wydechowego, dlatego ochrona gwarancyjna wynosi aż 24 miesiące. Skorzystaj z ekspresowej wysyłki nawet w 24 godziny. Zamów towar do jednego z 40 krajów w całej Europie.

strona:

Co kryją w sobie tłumiki od PAMAKU?

Przede wszystkim najwyższą jakość widoczną już na pierwszy rzut oka. Gabaryty oraz masa części jest w 100% zgodna z fabrycznymi elementami. Nie może być jednak inaczej, bo konstrukcja produktów powstaje na bazie oryginalnej dokumentacji technicznej koncernów. Dzięki temu zamienniki do Citroen - Berlingo - 2.0 HDI - I (1996-2008) równie dobrze jak pierwotne części redukują hałas oraz emisję spalin. Spora w tym zasługa użytych materiałów. Wybieramy produkty ThyssenKrupp z certyfikatem RW TUV. Stosujemy podwójny płaszcz blachy aluminiowanej dwustronnie, zapobiegający korozji. Przetestuj nasze tłumiki, a z pewnością będziesz cieszył się z komfortowej jazdy oraz odpowiedniej pracy samochodu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!