Pamaku
Centrum układów wydechowych
Układ wydechowy auta, choć często jest w stanie przez bardzo długi czas funkcjonować na odpowiednim poziomie, z czasem może zacząć przejawiać oznaki tego, że nadszedł moment, by dokonać wymiany jego poszczególnych elementów. Jeżeli znalazłeś się w tego typu sytuacji i potrzebne Ci tłumiki do samochodu Fiat Panda II 1.1, koniecznie sprawdź ofertę sklepu PAMAKU. Znajdziesz w niej bowiem wyroby wyłącznie najwyższej jakości, zdolne od razu po przeprowadzeniu ich montażu wyraźnie usprawnić działanie szwankującego wydechu, gwarantując wydajne wydalanie spalin z silnika i jednocześnie bez generowania przy tym nadmiernego hałasu. Dzięki oferowanym przez nas artykułom w łatwy sposób i za niewielkie pieniądze zdołasz zapewnić sobie o wiele wyższy poziom komfortu odczuwanego podczas jazdy. Przekonasz się osobiście, dlaczego nasze tłumiki do samochodu Fiat Panda II 1.1 są tak często wybierane przez kierowców posiadających właśnie ten model pojazdu.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!