Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jakość części samochodowych ma istotny wpływ na ich eksploatację, w szczególności żywotność w wymagających warunkach użytkowych. Mając wieloletnie doświadczenie na rynku, oferujemy elementy układu wydechowego dla aut różnych marek. W naszej ofercie stawiamy na jakość wykonania, starannie dopasowane materiały o wysokiej trwałości i precyzyjnie zaprojektowaną konstrukcję. W PAMAKU współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami części układu wydechowego, dlatego mamy pewność, że dostępne rozwiązania będą w pełni satysfakcjonującym wyborem. Tłumiki Fiat Stilo 1.6i 16V przygotowaliśmy w wielu konfiguracjach, aby każdy miał możliwość dopasowania finalnego zakupu do indywidualnych potrzeb i preferencji. Układy wykonane w oparciu o w pełni wdrożony system ISO 9001: 2000 EN ISO 9001/2000 wyróżniają się najlepszą jakością, o czym świadczy certyfikat RW TUV. Ponadto wszystkie części układu wydechowego są objęte 24-miesięczną gwarancją i możliwością wygodnego zwrotu towaru w ciągu 10 dni od otrzymania zamówienia.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!