Pamaku
Centrum układów wydechowych

Układ wydechowy w Twoim aucie szwankuje? Chcesz wymienić go na nowy? Może awarii uległa jedynie jego część? Bez względu na to, co zostało uszkodzone, u nas znajdziesz zamiennik. Prowadzimy sprzedaż elementów układu wydechowego w rozsądnych cenach - przekonaj się sam! Są to między innymi tłumiki do Alfa Romeo Alfasud 1.5 TI - co ważne, zostały wykonane ze stali nierdzewnej. To najtrwalszy materiał, jaki może być wykorzystany w częściach. Jest niezawodny - odporny na korozję i uszkodzenia. Eksploatacja elementu ze stali będzie długa i bezproblemowa. W naszej ofercie czeka na Ciebie między innymi tłumik środkowy, który sprawdzi się w wersji sedan kultowego modelu Alfasud 1.5 TI. Co ważne, jeśli w ciągu dwóch lat od zakupu część ulegnie awarii nie z Twojej winy, możesz się do nas zgłosić! Na wszystkie elementy dostępne w naszej ofercie dajemy 24-miesięczną gwarancję. Masz pytania dotyczące tłumików? Chcesz uzyskać odpowiedzi? Zadzwoń lub napisz do nas!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!