Pamaku
Centrum układów wydechowych

Awaria tłumika w Citroenie C4 - 2.0 HDi może przysporzyć nieco kłopotów. W wyniku problemów z układem wydechowym możemy zauważyć głośność jazdy, nieprzyjemny zapach i drganie silnika. Ponadto pojazd sukcesywnie może tracić swoją moc, osłabiając wydajność pozostałych podzespołów. W ofercie Pamaku przygotowaliśmy zestaw niezbędny do przywrócenia świetności układu wydechowego. Do dyspozycji oddajemy tłumiki gotowe do montażu. Najlepszej jakości tłumiki z naszej oferty pozytywnie wpłyną na pracę silnika w Citroenie - C4 - 2.0 HDi, eliminując drgania i nieznośny hałas. Starannie wyselekcjonowane materiały mają istotny wpływ na jakość części do układu wydechowego, które mamy w ofercie. Przygotowaliśmy rozwiązania pozwalające na łatwą, szybką i atrakcyjną cenowo wymianę niezbędnych części. Jesteśmy przekonani, że atrakcyjne warunki współpracy zachęcą do podjęcia decyzji o wymianie tłumika i znacznie poprawiają komfort użytkowania Citroena C4 - 2.0 HDi.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!