Pamaku
Centrum układów wydechowych
W sklepie PAMAKU doskonale znamy potrzeby klientów, którzy poszukują trwałych i solidnych elementów wyposażenia auta. Dobrej jakości części układu wydechowego gwarantują bezpieczną i wygodną eksploatację pojazdu. Współpracując z najlepszymi producentami na rynku krajowym oraz zagranicznym, oferujemy tłumiki Fiat Seicento 0.9 w świetnej cenie. Niemiecka stal ma doskonałe parametry techniczne. Odporna, wytrzymała i solidna konstrukcja gwarantuje najlepsze warunki użytkowe układu wydechowego bez względu na finalne warunki użytkowe i zastosowanie pojazdu. Wszystkie części zostały objęte gwarancją i bezpieczną formą transakcji w sklepie PAMAKU. Ponadto w ramach oferty proponujemy nie tylko tłumiki kompatybilne z potrzebami wybranych samochodów, ale również pozostałe elementy wchodzące w skład prawidłowo funkcjonującego układu. Jesteśmy przekonani, że nasza różnorodna oferta i łatwość w dokonaniu zakupu pozwolą na zaopatrzenie się w części wyróżniające się długą żywotnością. Zapraszamy.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!