Pamaku
Centrum układów wydechowych

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI to należący do niższej klasy średniej, rodzinny van, wyposażony w potężny silnik z systemem bezpośredniego wtrysku paliwa. Xsara Picasso 2.0 HDI stanowi więc niejako kompromis pomiędzy dużą przestrzenią pasażerską i bagażową a równomiernie i oszczędnie pracującym silnikiem. Dzięki zastosowaniu wtrysku bezpośredniego, następuje też dodatkowa redukcja poziomu hałasu i emitowanych spalin. Żadną z tych korzyści nie można się jednak cieszyć bez sprawnego tłumika. Jeśli takowego potrzebuje twój Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI to najlepszym wyborem będzie postawienie na sprawdzone części, sprzedawane w sklepie PAMAKU.

W naszej ofercie posiadamy zarówno tłumiki środkowe i końcowe (osobno lub w zestawie), jak i rury środkowe, przystosowane do Citroena Xsara Picasso w wersji 2.0 HDI. Wszystkie obejmuje dwudziestoczteromiesięczna gwarancja. Są to części sprawdzonych producentów, wyprodukowane z wysokiej jakości niemieckiej stali.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!