Pamaku
Centrum układów wydechowych

Potrzebujesz kompletnego układu wydechowego do swojego auta? Znajdziesz go w naszym sklepie. Możesz liczyć na rozsądne ceny za elementy niezawodne, świetnie przygotowane do długiej eksploatacji, a przy tym idealnie dopasowane do danego modelu i wersji pojazdu, jak w przypadku tłumików do Alfa Romeo 146 w wersji 1.9 TD. Mamy dla Ciebie zarówno układ końcowy zespolony ze środkowym, tłumik początkowy, jak i rurę kolektorową. Nie musisz decydować się na cały układ wydechowy, tym samym zaoszczędzisz. Części produkowane są ze stali nierdzewnej o wysokiej klasie. Co za tym idzie, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć czy skrajne temperatury. Na każdy element dostępny w ofercie dajemy 24 miesiące gwarancji. W razie awarii lub usterki rury kolektorowej czy tłumika przez ten okres bez problemu możesz się do nas zgłosić. Jeśli masz jakieś pytania przed zakupem, zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci z pewnością Ci doradzą.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!