Pamaku
Centrum układów wydechowych
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tłumików do Audi A1. 1.6 TDi to silnik, który cechuje się wytrzymałością i powolnym tempem eksploatacji - właśnie te czynniki sprawiają, że wersja tego samochodu cieszy się sporą popularnością - także na polskich drogach. Niestety, czasami w układzie wydechowym pojazdu dochodzi do sytuacji, na którą nie mamy wpływu i konieczna jest wymiana tłumika. Na szczęście w naszym sklepie czeka na Ciebie szeroki wybór wyjątkowo solidnych tłumików do Audi A1 1.6 TDi. Podobnie, jak w przypadku innych kategorii dostępnych w naszej ofercie, znajdziesz tu naprawdę solidne i trwałe elementy, które będą idealnym zamiennikiem dla oryginalnego tłumika. Serdecznie zachęcamy do współpracy z naszym sklepem i skorzystania z oferty. Nasze tłumiki są wykonane z najlepszych komponentów. Ponadto objęte są 2-letnim okresem gwarancyjnym. Oferujemy także naprawdę atrakcyjne ceny i ekspresową wysyłkę zamówionego towaru do prawie 40 europejskich krajów.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!