Pamaku
Centrum układów wydechowych
Kultowy już model, który miał wielu zwolenników między innymi w naszym kraju. To oczywiście Audi 80 produkowany przez blisko 30 lat przez niemiecki koncern motoryzacyjny. Jego produkcja zakończyła się w roku 2000! Od wydania ostatniego egzemplarza minęło już sporo czasu. Nic dziwnego, że w pojazdach tego typu dochodzi do uszkodzeń. Jednym z nich może być korozja lub ubytki w układzie wydechowym. Można temu jednak zaradzić, wybierając tłumiki do Audi 80 z naszej oferty. Prosty sposób na pozbycie się problemu - wymiana części na nową. Decydując się na zakup zupełnie nowych, idealnie odwzorowanych tłumików możesz liczyć na długą i bezproblemową i eksploatację. Co znajdziesz w tej ofercie? Rury środkowe i końcowe, ale także tłumiki początkowe i rury kolektorowe. Nie brak pojedynczych elementów całego układu wydechowego. Masz pytania odnośnie oferty? Skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!